برای دیدن دوره های ما کلیک کنید...

رویدادها

کارگاه مدارس آینده ویژه مدیران و متخصصین سازمان نوسازی مدارس کشور

 

این کارگاه تخصصی به موضوع کاربرد الگوریتم های هوش مصنوعی در فرایند طراحی مدارس آینده کشور می پردازد، در واقع این کارگاه تخصصی در حوزه های تولید ابزارهای هوشمند، مدیریت دانش و رویکردهای آموزشی ارائه خواهد شد. 

 

دکتر رضاباباخانی موسس و مدیر لابراتوار معماری و هوش مصنوعی در این کارگاه با سرفصل های همچون مدرسه هوشمند و فرایند کاربرد الگوریتم های هوش مصنوعی در ساخت سیستم های هوشمند مدارس آینده سخنرانی خواهند نمود. در ادامه به بحث علوم شناخای و نقش آن در فرایند یادگیری مبتنی بر هوشمند را خانم دکتر صفرنژاد ارائه خواهند نمود. این رویداد در 20 دی ماه 1401 در مرکز همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد.

 

همایش سازمان مدارس

اطلاعات رویداد

  • مکان : مرکز همایش های برج میلاد
  • از ساعت 14 الی 17
  •  تاریخ : 20 دی 1401
  •  تاریخ ثبت نام : ثبت نام برای عموم آزاد نیست
  •  طول دوره : 3 ساعت
  •  ظرفیت کل : 35 نفر
  • قیمت بلیط: ثبت نام برای عموم آزاد نیست

سخنرانان

  • رضاباباخانی، دکترای تخصصی معماری، حوزه پژوهش معماری و هوش مصنوعی
  • مهسا صفرنژاد، دکترای تخصصی معماری، حوزه پژوهش هوش مصنوعی و مدیریت دانش

ثبت نام دومین سمپوزیوم معماری و هوش مصنوعی

برای خرید بلیط باید ورود/ثبت نام کنید

بایگانی؛ نشست های معماری ایران و طراحی هوشمند                                                                                                             (IADS)  Iran‌ Architecture and Design Smartech

دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران، شهرسازی و محیط زیست در دانشگاه هنر اسلامی تبریز

این همایش به موضوع کاربرد الگوریتم های هوش مصنوعی در حوزه های معماری، عمران، شهرسازی و محیط زیست پرداخت و در این همایش دکتر رضاباباخانی موسس و مدیر لابراتوار معماری و هوش مصنوعی با ایراد سخنرانی در زمینه روش های پیاده سازی فرایندهای معماری از طریق الگوریتم های هوش مصنوعی یافته های لابراتوار های مختلف در این حوزه را در اقصی نقاط جهان تشریح نمود. 

لذا این همایش و کارگاه جانبی آن که با همکاری خانم دکتر صفرنژاد برگزار گردید به دنبال بیان و معرفی تکنیک ها و ابزارهای شبیه سازی و بهینه سازی و مدیریت دانش پروژه های مختلف با الگوریتم های هوش مصنوعی بود.این رویداد در 8 دی ماه 1401 در دانشکده معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار گردید.

معماری و هوش مصنوعی تبریز

دومین سمپوزیوم معماری و هوش مصنوعی با رویکرد آینده بکارگیری الگوریتم های هوش مصنوعی در پژوهش های دانشگاهی

این نشست تخصصی به موضوع کاربرد الگوریتم های هوش مصنوعی در تحقیقات و پژوهش های حرفه ای و دانشگاهی می پردازد، در واقع این سمپوزیوم تخصصی در حوزه های تولید ابزارهای هوشمند، مدیریت دانش و رویکردهای انرژی ارائه خواهد داشت. 

لذا این سمپوزیوم به دنبال بیان و معرفی تکنیک ها و ابزارهای شبیه سازی و بهینه سازی پروژه های مختلف با الگوریتم های هوش مصنوعی است و در همین راستا ارائه دهندگان این سمپوزیوم از حوزه های مختلف به بیان شیوه های ساخت و توسعه الگوریتم های هوش مصنوعی خواهند پرداخت.

نشست تخصصی

دومین نشست تخصصی معماری ایران و طراحی هوشمند (IADS)

این نشست تخصصی با رویکرد استفاده از علم داده و یادگیری ماشین در بهینه سازی انرژی ساختمان برگزار می گردد، هدف این نشست تخصصی آشنا کردن مخاطبین و علاقمندان حوزه معماری و هوش مصنوعی با نحوه بکارگیری انواع الگوریتم های هوش مصنوعی در فرایندهای معماری است.

سخنران های این نشست تخصصی: دکتر رضا بابا خانی  و دکتر علیرضا اعتماد