فرم درخواست مشاوره و راهنمایی

این آیتم به شما این امکان را می دهد که داده های معماری را برای تحلیل و تولید نمودارهای مختلف بارگذاری نمایید. کافی است شما انواع داده های که از طریق پرسشنامه، نمونه برداری و آزمایشگاهی به دست آورده اید را در اینجا بصورت یک فایل اکسل یا سی اس وی بارگذاری کرده، تا ما توسط الگوریتم های مربوطه تحلیل و نمودارها های آن را  ترسیم و به ایمیل شما ارسال نماییم.

اگر پروژه پژوهشی دارید که نیازمند به جمع آوری داده های میدانی و کتابخانه ای و یا داده های سازمانی می باشد، مانند؛ نقشه های ساختمانی، نمای شهری، پلان های دوره های تاریخی و…، کافی است فرم پایگاه داده را تکمیل نمایید تا ما شما را در تهیه این پایگاه داده همراهی نماییم.

گاهی در پروژه های پژوهشی نیازمند تولید داده های بیشتر از یک موضوع خاص وجود دارد، ما به کمک الگوریتم های ویژه داده های شما را افزایش و یا زمانی نیازمند کاهش ابعاد باشد، کاهش می دهیم، همچنین می توانیم به کمک هوش مصنوعی داده هایی که بیشتر در پژوهش شما اثرگذار هستند را تفکیک و مجزا نماییم.

سالانه مقالات علمی فراوانی به روش های کمی و آماری نوشته می شود و توسط نرم افزارهای گوناگونی تحلیل می گردد. اما در مواردی معدودی این تحلیل ها و نمودارها اعتبار سنجی و داده های آن ها توسط داوران با سایر نرم افزارها سنجش مجدد می گردد. ما به کمک الگوریتم های هوش مصنوعی داده های شما را دوباره تحلیل و مصورسازی می نماییم و با صدور تاییده  اعتبار مقالات شما را در نزد مجلات علمی و پژوهشی تضمین نماییم.

هر ساله چندین پایان نامه در مقاطع مختلف رشته معماری تدوین و منتشر می گردد، سامانه معماری و هوش مصنوعی می تواند به علاقمندان این حوزه در تدوین این پایان نامه ها از روش های نوین داده کاوی و تولید داده های جدید کمک نماید. کافی است، فرم مربوطه را تکمیل نمایید تا از مشاوره ما در پروسه پایان نامه بهرمند گردید. ما به شما در جمع آوری داده ها و تحلیل آن ها مشاوره حرفه ای خواهیم داد.

پژوهش های کاربردی یکی از عناصر اصلی پیشرفت در جامعه معماری می باشد، اما این پیشرفت نیازمند استفاده از داده ها و تحلیل های بسیار دقیق و حساس است. سامانه معماری و هوش مصنوعی به کمک دپارتمان های تخصصی خود و با روش ها و تکنیک های نوین داده کاوی و علم داده در تولید داده های کاربردی با الگوریتم های هوش مصنوعی با همه پژوهشگران رشته معماری همکاری می نماید.

پژوهش ; با الگوریتم های هوش مصنوعی | داده های عددی، توصیفی، پیوسته، گسسته، اسمی، باینری را  تحلیل نمائید| ابتدا داده ها را به فایل Excel تبدیل و سپس بارگذاری نمائید.

پژوهش

مدت زمان تحلیل داده ها و ارسال نمودارها از 1 تا 72 ساعت می باشد.

کلیه فرآیند پیش پردازش، تحلیل و تولید داده ها رایگان می باشد.

نمونه تحلیل داده های معماری