کتابخانه تخصصی معماری و هوش مصنوعی

به کتابخانه سامانه معماری و هوش مصنوعی خوش آمدید، ما در اینجا شما را با انواع کدهای مصوسازی، کتابخانه های پایتون، فرمول های محاسباتی و آماری و کتب، مقالات علمی و پژوهشی آشنا می نماییم، تا شاید شماهم به حوزه معماری و هوش مصنوعی علاقمند شوید. اما کمی صبر کنید، اگر شما دانشجو و پژوهشگر رشته معماری هستید، ما برای شما عناوین مختلفی را در زمینه معماری و هوش مصنوعی پیشنهاد داریم، در هر مقطع تحصیلی باشید می توانید پایان نامه و رساله های خوبی را با الگوریتم های هوش مصنوعی تدوین و مقالات معتبری را منتشر نمائید.

همیشه در حوزه های جدید دانشی آنچه مهم است، مقالات علمی و پژوهش های جدیدی می باشد که در مجلات حرفه ای و معتبر منتشر می گردد، ما در کتابخانه تخصصی سامانه معماری و هوش مصنوعی این امکان را فراهم نموده ایم تا شما با مقالات معتبر منتشر شده در جهان آشنا شوید و تکنیک ها و روش های آن ها را برای پژوهش ها و داده های خود به عنوان الگو و متدهای جدید استفاده نمائید.

معماری و هوش مصنوعی

الگوریتم ها در پایتون

شما می توانید در این بخش کدهای آماده شده برای مصورسازی داده های معماری را به همراه توضیحات مربوطه و کاربردهای آن در فرآیندهای معماری مشاهده نمایید. اما جهت استفاده از این کدها باید ابتدا آموزش های یادگیری هوش مصنوعی را شروع نمایید تا بتوانید شخصاً داده های مربوط به پروژه و یا پژوهش های خود را استخراج نمایید. این نمودارها و تحلیل ها در واقع به دنبال نمایش بعدی از داده های شما می باشد که در جهت بهینه سازی تصمیمات طراحی کاربرد دارد.

معماری و هوش مصنوعی

فرمول های محاسباتی

یادگیری هوش مصنوعی بدون فرمول ها و الگوریتم ها امکان پذیر نیست، پس باید شرایطی فراهم باشد تا شما بتوانید فرمول های کاربردی رو در زمینه معماری و هوش مصنوعی بشناسید و نحوه بکارگیری آن ها را در طراحی ها، مقالات و پژوهش های خود بدانید، بخاطر همین ما در اینجا شما را با انواع فرمول ها و محاسبات آماری لازم برای تولید یک فرم خوب یا یک پژوهش حرفه ای ارائه می نمائیم.

Variance,Standard deviation,R-squared,Spearman correlation,Intercept,Pearson

معماری و هوش مصنوعی

افزونه های پایتون

این بخش از کتابخانه سامانه به دنبال آشنا کردن شما با کتابخانه های مطرح در زبان برنامه نویسی پایتون می باشد، در اینجا شما با توانایی و روش های نصب افزونه های جانبی در پایتون آشنا و نحوه راه اندازی آن ها را در بسترهای کدنویسی مختلف فراگیری می نمائید. شما باید به عنوان یک معمار متخصص در زمینه هوش مصنوعی افزون های مختلفی از پایتون را بشناسید، ما این کار را برای شما آسان تر کرده ایم.

numpy,pandas ,matplotlib,scipy ,seaborn,sklearn,gstools,regressor,pipeline,keras

معماری و هوش مصنوعی

عناوین پژوهشی

خیلی از دانشجویان و محققین حوزه معماری علاقمند به فعالیت در حوزه های پژوهشی خاصی می باشند، اما همیشه این دغدغه وجود دارد که حوزه جدید را چگونه باید شناخت و یا اینکه برای پیمودن این مسیر راهنمایی وجود دارد. ما برای اینکه شما در حوزه دانشی جدیدی مانند؛ معماری و هوش مصنوعی بتوانید راه موفقیت را بهتر و کمی راحت تر شناسایی و طی نمایید. در این بخش از کتابخانه به موضوع های جدیدی در این زمینه اشاره می نماییم تا شما پژوهش در این فاز از دانش امروز جهان را بخوبی آغاز و طی نمائید.

Project Management,structure,Psychology,Parametric,Urban,Identity,Landscape,Energy