برای دیدن دوره های ما کلیک کنید...

پروژه های بنیادی و کاربردی لابراتوار

پروژه تولید پلان با هوش مصنوعی

پروژه بنیادی و کاربردی تولید پلان های معماری با کاربری مسکونی از سال 1397 آغاز گردید و در قالب رساله دکتری جناب آقای دکتر رضاباباخانی در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران به اجرا درآمد، این پروژه در سال 1400 به عنوان ثبت اختراع در سازمان ثبت اسناد با داوری دانشگاه صنعتی شریف ثبت گردید، همچنین در سال 1401 موفق به دریافت گواهی ارزیابی اختراع از مرکز پژوهش های علمی و صنعتی ایران گردید. در حال حاضر این پژوهش در حال تبدیل شدن به یک محصول آزمایشگاهی در لابراتوار معماری و هوش مصنوعی است.

معماری و هوش مصنوعی
معماری و هوش مصنوعی
معماری و هوش مصنوعی

پروژه تولید نما با هوش مصنوعی

پروژه بنیادی و کاربردی تولید نما های معماری با کاربری مسکونی از سال 1399 آغاز گردید و در قالب رساله دکتری سرکار خانم دکتر مهساصفرنژاد در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران به اجرا درآمد، این پروژه در سال 1400 به عنوان ثبت اختراع در سازمان ثبت اسناد با داوری دانشگاه صنعتی شریف ثبت گردید، همچنین در سال 1401 موفق به دریافت گواهی ارزیابی اختراع از مرکز پژوهش های علمی و صنعتی ایران گردید. در حال حاضر این پژوهش در حال تبدیل شدن به یک محصول آزمایشگاهی در ترکیب با پلان ساختمان های مسکونی در لابراتوار معماری و هوش مصنوعی است.

معماری و هوش مصنوعی
معماری و هوش مصنوعی
معماری و هوش مصنوعی

پروژه تولید برش با هوش مصنوعی

پروژه کاربردی تولید برش های ساختمانی با کاربری مسکونی از سال 1400 آغاز گردید و در قالب پروژه تحقیقاتی در لابراتوار معماری و هوش مصنوعی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران به اجرا درآمد، این پروژه که در امتداد پروژه تولید پلان و نمای ساختمان های مسکونی است. در حال حاضر در فرایند تبدیل شدن به یک محصول آزمایشگاهی در ترکیب با سایر الگوریتم های می باشد.

معماری و هوش مصنوعی
معماری و هوش مصنوعی
معماری و هوش مصنوعی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *