برای دیدن دوره های ما کلیک کنید...

دکتر مهسا صفرنژاد

معماری و هوش مصنوعی

 

 

 

 

خانم دکتر مهسا صفرنژاد دکتری معماری با حوزه پژوهشی معماری و هوش مصنوعی 

ایشان از تاریخ 23/02/1398  تا تاریخ  20/06/1400 به مدت 250 ساعت سطح یک، دو و سه را با کسب درجه عالی در لابراتوار معماری و هوش مصنوعی مستقر در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران با موفقیت به پایان رسانده است. لازم به ذکر است شما می تواند با ورود به صفحه رسمی ایشان در لابراتوار معماری و هوش مصنوعی دروس گذارنده شده و میزان تسلط به مباحث این حوزه را از طریق ستاره های دریافتی مطلع گردید

Introduction video

Architecture & AI Laboratory

 

From 23/02/1398 to 20/06/1400 for 250 hours, he successfully completed the first, second and third levels with an excellent degree in the architecture and artificial intelligence laboratory located in the growth and innovation center of Tehran University of Science and Research. has finished It should be noted that by entering his official page in the architecture and artificial intelligence laboratory, you can be informed about the degree of mastery of the subjects of this field through the received stars.

دروس گذارنده شده

4/10

مدیریت دانش

داده کاوی

علوم شناختی

فلوچارت نویسی

زبان برنامه نویسی پایتون

یادگیری ماشین

یادگیری عمیق

الگوریتم های تکاملی

واقعیت مجازی

واقعیت افزوده

پردازش تصویر

پروژه های انجام گرفته

پروژه بنیادی و کاربردی تولید نما های معماری با کاربری مسکونی از سال 1399 آغاز گردید و در قالب رساله دکتری سرکار خانم دکتر مهساصفرنژاد در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران به اجرا درآمد، این پروژه در سال 1400 به عنوان ثبت اختراع در سازمان ثبت اسناد با داوری دانشگاه صنعتی شریف ثبت گردید، همچنین در سال 1401 موفق به دریافت گواهی ارزیابی اختراع از مرکز پژوهش های علمی و صنعتی ایران گردید. در حال حاضر این پژوهش در حال تبدیل شدن به یک محصول آزمایشگاهی در ترکیب با پلان ساختمان های مسکونی در لابراتوار معماری و هوش مصنوعی است.

معماری و هوش مصنوعی

Introduction of articles

مقالات منتشر شده

Introduction of festivals

جشنواره های علمی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *